Vas Kina
2014-09-19
265521
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PERUKSTOCK, porslin, Kina, 1900-tal, förgylld dekor med motiv av fåglar, höjd 28 cm
Dekorslitage