Saltkar i silver Birmingham England
2014-09-19
265505
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SALTKAR, 1 par, silver, Birmingham England, vardera med tre volutsvängda fötter, diameter ca 6,5 cm, vikt ca 92 g
Kanter med omfattande skador i form av bucklor och tryck