Matta Sinkiang
2014-09-20
265483
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SINKIANG, semiantik 1920/30-tal, Kina, ca 247x127 cm
Jämnt sliten, lagningar, färgfällningar