Saltkar silver Exeter
2014-09-19
265477
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SALTKAR, 1 par, sterlingsilver, med blå glasinsats, mästarstämplade, Exeter omkring 1800, höjd 5,5 , 9x6,5 cm
Glasinsatser med nagg