Einar Jolin oljemålning
2014-09-21
265396
| Klubbat belopp | 8 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Kvinna med renar, signerad och daterad Jolin 1961, olja på duk, 55x46 cm