Robert Högfeldt oljemålning
2014-09-21
265381
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Friluftsmålare, signerad R. Högfeldt, olja på duk, ca 50x68 cm