Vägglampor
2014-09-18
265352
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-tal, armar i form av delfiner, kupor i delvis frostad glas, höjd 33 cm
Slitage