Väggaplliquer i gustaviansk stil
2014-09-17
265349
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, för två ljus vardera, höjd 50 cm
Proveniens. Grand Hotell Stockholm