Snusflaskor Kina
2014-09-18
265327
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SNUSFLASKOR, 4 st, Kina, 1900-tal, bla porslin, glas och nefrit, höjd ca 7-9 cm
Porslinsflaskan med mindre fotnagg.