Albert Silvestre oljemålning
2014-09-22
265324
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SILVESTRE, Albert (1869-1954): Genévesjön, signerad A Silvestre, olja på duk, 65x93 cm