Kurt Wallerstedt oljemålning
2014-09-22
265304
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WALLERSTEDT, Kurt (1900-tal): Islossning, signerad K.Wallerstedt, olja på duk, 91x72 xm, oramad