Takarmatur 1950-tal
2014-09-17
265290
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1950/60-tal, mässing, 8 glaskupor, höjd ca 56 cm
Glaskuporna passar ej till nuvarande glödlampor, dessa måste vara mindre, enstaka nagg, lampkuporna i kartong