Olof Frantzén oljemålning
2014-09-21
265238
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRANTZÉN, Olof (1900-tal): Segelbåtar till sjöss, signerad Olof Frantzén, olja på duk, 47x61 cm