Bägare 1700-tal silver
2014-09-17
265156
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÄGARE, silver, stämplar Mattias Forswall (Uppsala 1773-1786), höjd 10 cm
Med monogram, smärre buckor