KG Nilson serigrafi
2014-09-20
265135
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NILSON, KG (född 1942): "Om natten", signerad och daterad KG Nilson 1977, färgserigrafi 8/50, bladmått 70x54 cm