Einar Jolin akvarell
2014-09-20
265107
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Landskap med hjort, signerad och daterad Einar Jolin Aug 1958, akvarell och blandteknik, 34x49 cm
ÖVRIGT: Gåva från konstnären till nuvarande ägare
Glaset skadat