Axel Törneman gouache
2014-09-20
265105
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TÖRNEMAN, Axel (1880-1925): Tor och jättarna, gouache, 42x58 cm
PROVENIENS: Gåva från familjen Törneman till nuvarande ägare
Repor, veck