Tulpanvas Qing dynastin
2014-09-17
265078
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TULPANVAS, porslin, Kina, 1700/1800-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av figurscener samt sk "cracked ice", höjd 25 cm
Obetydliga nagg