Tore Nyberg oljemålning
2014-09-21
265039
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NYBERG, Tore (1911-1993): Konkret komposition, signerad och daterad Tore Nyberg -59, olja på duk, 31x21 cm
Ytslitage