Skrivbordslampa Tuben Ateljé Lyktan
2014-09-16
264993
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKRIVBORDSLMAMPA, "Tuben", Ateljé Lyktan, Anders Pehrson, Åhus, 1960-tal, grön, höjd 39 cm
Bruksslitage