Oskar Bergman etsningar
2014-09-19
264914
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): (2), Björkar resp. strandbild, signerade Oskar Bergman, etsningar, 20x14, resp. 10x14 cm