Esaias Thorén olja Kalejdoskop
2014-09-20
264908
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
THORÉN, Esaias (1901-1981): Kalejdoskop, signerad och daterad E Thorén -61, olja på pannå, 38x46 cm