Kvinnoporträtt i olja
2014-09-18
264860
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, kvinnoporträtt, olja på duk, 82x64 cm
Proveniens: Salnecke Slott, Uppland
dukskador