Japanska träsnitt
2014-09-18
264840
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TRÄSNITT, 2 st, Japan, 1800-tal, 36x25 cm
Proveniens: Salnecke Slott, Uppland
fläckar