Curt Sjöberg oljemålning
2014-09-18
264834
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SJÖBERG, Curt (född 1912): "Mosebacke torg", signerad och daterad C. Sjöberg -77, olja på duk, ca 55x46 cm