Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
BÅLSKÅL, BURK med lock, KANNA, 1800-talets slut, rödtonat glas, metallock och underdelar till bålskålen och burken, bålskålens höjd 43 cm
Slitage
264830
2014-09-15