Tavelramar 4 st i björk
2014-09-16
264829
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAVELRAMAR, 3 st, björk, innermått ca 40x45 cm
Proveniens: Salnecke Slott, Uppland
Slitage