Industrilampa
2014-09-17
264805
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INDUSTRILAMPA, 1900-tal, emaljerad i svart, ca 56 cm, diameter 38 cm
Slitage