Must de Cartier tank armbandsur
Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
ARMBANDSUR, Tank de Vermeil, Must de Cartier, quartz, omkring 1990, boett i förgyllt sterlingsilver, krona med cabochonslipad safir, boett nr: 95633, 3 66001, originalspänne, diameter 21 mm
Ej funktionstestad, glas med repor, armband och boett med slitage
264793
2014-09-15