Sideboard England
2014-09-15
264783
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SIDEBOARD, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 91, 166x59 cm
Slitage, smärre repor