Klubbat för:
15 500 SEK
10 000 SEK
SPEGELLAMPETT, gustaviansk, för 2 ljus, träskuren dekor, förgylld, ljushållare av mässing, kvicksilverfolierat glas, 72x53 cm
Smärre skador och lagningar, mindre dekordelar saknas
264782
2014-09-16