Ströskedar slev skedar silver
2014-09-15
264777
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
STRÖSKEDAR, 4 st, SÅSSLEV, UPPLÄGGNINGSSKED, MATSKED, silver, olika modeller, delvis förgyllning, vikt ca 365 g
Delvis med inskription, slitage