Stolar 4 st
2014-09-16
264771
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 4 st, senbarockstil, bemålade, träskuren dekor
Proveniens: Salnecke Slott, Uppland
Slitage och skador