Bestick silver
2014-09-15
264758
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
BESTICK, 13 dlr, silver, modell svensk spetsi, 1900-tal, bestående av: 7 matskedar, matgaffel, 5 teskedar, vikt ca 489 g
Bruksslitage, något repiga