Skål gräddkanna dosa silver
2014-09-15
264757
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅL, GRÄDDKANNA, DOSA med lock, silver, 1900-tal, höjd 4, 5-12 cm, vikt ca 403 g
Skålen med inskription, smärre bucklor