Saltkar 1 par silver
2014-09-15
264747
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALTKAR, 1 par, silver, på trepassformad fot, godronnerat liv, otydliga mästarstämplar, Stockholm 1829, höjd 6,5 cm, vikt ca 93 g
Skador, lagningar