Gabarron grafikmapp
2014-09-17
264698
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GABARRON BETEGON, Cristóbal (Spanien, född 1945): "Las Musas" - mapp innehållandes 5 st litografier, signerade Gabarron, 26/99, bladmått ca 50x70 resp 70x50 cm