Landskapsmotiv oljemålning
2014-09-17
264626
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsmotiv, olja på duk, ca 74x101 cm