Wilhelm von Gegerfelt oljemålning
2014-09-17
264613
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
von GEGERFELT, Wilhelm (1844-1920): Vinterlandskap med gård i aftonstämning,
signerad W v Gegerfelt, olja på duk, 60x95 cm