Helmut Mantel oljemålning
2014-09-17
264597
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MANTEL, Helmut (1900-tal): Öppet hav, olja på duk, signerad, 49x102 cm