Mansporträtt oljemålning
2014-09-17
264584
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Mansporträtt, olja på duk, ca73x61 cm
Retuscheringar, uppfodrad