Sandro Chia etsning
2014-09-16
264555
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHIA, Sandro (född1946): Spirit is life, signerad och daterad -86, numrerad 16/70, färgetsning, 41x37 cm