Jockum Nordström litografi
2014-09-14
264528
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum 162/250, litografi, 60x85 cm, oramad