Stolar nyrokoko
2014-09-14
264512
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STOLAR, 4 st, 1800-talets slut, nyrokoko, valnöt, skuren dekor av bl a blomster, sitthöjd ca 48 cm
Slitage, omaka klädsel 2+2