Penselbad 1900-tal Kina
2014-09-16
264495
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PENSELBAD, porslin, Kina, 1900-tal, möjligen Republik, dekor i underglasyrblått, snäckformad, längd 9 cm
Undersidan med mindre nagg