Vaser cloisonné
2014-09-16
264494
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
VASER, 1 par, coisonné, Japan, 1900-talets andra hälft, dekor av tranor, trälådor medföljer, höjd 15 cm
Sprickor, nagg