Anders Palmer oljemålning
2014-09-16
264484
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
PALMER, Anders (född 1958): Stockholmsmotiv, signerad Palmer, olja på duk, ca 96x97 cm