Stilleben oljemålning
2014-09-15
264373
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben med flaska och citrusfrukter, olja på pannå, signerad L. Tessen, oljeskiss a tergo, 27x33 cm