Fredrik Wretman Minitrans
2014-10-10
264362
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
WRETMAN, Fredrik (född 1953): "Minitrans", polyuretan, signerad och daterad 2009 höjd ca 29 cm