Matskedar 18/1900-tal
2014-09-13
264308
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MATSKEDAR, 7 st, silver, 18/1900-tal, flertal länder, längd ca 20-24 cm, total vikt ca 335 g
Slitage, delvis med skador, en med lagning